VOITA JOUKKUEELLESI PELIASUT

06.03.2019

Kirjoittanut: Mitja Laiho

Haluatko voittaa peliasut 14 pelaajalle? Osallistuaksesi kilpailuun, Kerro meille vain minkä valmistajan peliasut haluisit mieluiten. Lue lisää miten voittaa peliasut täältä.

VOITA PELIASUT JOUKKUEELLESI TÄÄLTÄ.

Me arvomme 3 peliasua ja 5 jalkapalloa 14 pelaajalle! Tässä kilpailussa etsimme kolmea onnekasta voittajaa! Jokainen saa täydelliset peliasut 14 pelaajalle jonka merkki on joko PUMA, adidas, tai Nike. Peliasuihin tulee mukaan numerointi, nimi ja Unisport sponsori printti. Asuissa on mukana shortsit, t-paidat ja sukat 14 pelaajalle valitsemaltasi merkiltä. Tehdäksemme arvonnasta vielä mahtavamman lisäsimme pottiin 5 jalkapalloa valitsemaltasi merkiltä!

Mikä on Unisport TeamSport?

Unisport TeamSport esiteltiin vuonna 2005 ja on siitä lähtien hyvin suosittu. Unisport Teamsportissa me teemme yhteistyötä ammatilaisseurojen kanssa, amatööriseurojen ja pienten urheilu organisaatioiden kanssa. Julkaisumme jälkeen olemme työskennelleet yli 36 seuran kanssa, aina pienistä huippuseuroihin. Tämä näyttää yhteistyömme monipuolisuuden asian tiimoilta.

Me tiedämme yhteisön tärkeyden ja sisäisen joukkuehengen vaikutuksen seuran sisällä. Joukkuehenki alkaa tietenkin ystävyydestä, mutta yhtä tärkeää on näyttää yhtenäiseltä yksiköltä, joka seisoo yhdessä - ja juuri tämä on se mistä Unisport Teamsportissa on kyse.

Unisport TeamSports antaa sinulle mahdollisuuden suunnitella oma peliasusi. Me tuomme sinulle peliasut maailman isoimmilta valmistajilta, kuten PUMA, adidas, NIKE ja Joma. Jos haluat luoda vahvan yksikön samalla kun erotut eduksesi muista kilpailijoista jalkapllokentällä, olet tullut oikeaan paikkaan.

Valitsetpa sitten Nike, adidas, Joma tai Puma peliasut me tarjoamme aina takuun korkeasta laadusta ja edullisista hinnoista. Meidän peliasumme tehdään tietenkin kenttäpelaajille ja maalivahdeille. Peliasuihimme sisältyy 3 osaa, pelipaita, shortsit ja sukat. Omat personoidut paitanne ovat vain muutaman klikkauksen päässä.

Kaikki pelipaitamme ovat 100% polyesteriä ja voit valita värin joka sopii sinulle parhaiten. Personoiduilla paidoilla joukkueenne voi ylpeästi tunnustaa väriä. Unisport Teamsport tarjoaa myös mahdollisuuden printata paitoihin nimet ja numerot selkäpuolelle, sekä joukkueen logon rintaan. Jos joukkueellasi on sponsoreita on tämä hyvä tapa saada heidät mukaan paitaan. Shortsimme ja sukkamme tulevat useissa eri väreissä, joka antaa sinulle mahdollisuuden tehdä juuri sinua miellyttävä väriyhdistelmä. Halusit klassisen tyylikkään tai hieman räväkämmän kokonaisuuden, niin kaikki onnistuu.

Viimeisimpänä muttei vähäisimpänä me tarjoamme tietenkin peliasut myös lapsille. Jos sinulla on kysymyksiä vaihtoehdoista, hinnoista tai malleista niin ota yhteyttä Unisport TeamSport osastoon sähköpostilla: support@unisportstore.com tai puhelimella: +45 33254040

VOITA PELIASUT JOUKKUEELLESI TÄÄLTÄ.